Motoryzacja

Pakiety paliwowe z kartami paliwowymi od FLOTEX POLSKA

0

Każdy przedsiębiorca posiadający samochody służbowe wie, jak duże mogą być koszty związane z tankowaniem. Z pomocą przychodzą karty paliwowe, wśród których wyróżniają się te z oferty od FLOTEX POLSKA. Jest ona przede wszystkim elastyczna oraz skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, często pomijanych przez duże koncerny paliwowe.

Jak działa karta paliwowa od FLOTEX POLSKA

Karta paliwowa od FLOTEX POLSKA pozwala na szybkie i bezgotówkowe rozliczanie tankowania na ponad 3 700 stacji paliw w Polsce. Umożliwia ona oszczędności dzięki rabacie naliczanemu za każdy litr zatankowanego paliwa. Kartę można w szybki sposób zamówić wypełniając krótki e-wniosek. Ułatwia ona zarządzanie płatnościami, pozwalając na bieżąco monitorować transakcje. Jednocześnie raz na miesiąc generowana jest faktura zbiorcza, dzięki czemu uniknąć można zbędnych formalności. Dużą zaletą karty jest jej elastyczność. Można założyć kartę imienną (wystawianą na konkretnego kierowcę), jak i kartę na numer rejestracyjny (przypisana jest do wskazanego pojazdu). Istnieje także możliwość założenia karty na firmę. Warianty te pozwalają przedsiębiorcy na wybór najbardziej optymalnego rozwiązania. Dodatkowo nie ma znaczenia czy właściciel firmy dysponuje jednym samochodem służbowym czy całą flotą pojazdów. Posiadacze karty paliwowej mogą także liczyć też na usługi dodatkowe, jak np. dokonywanie opłat na bramkach autostradowych (A1, A2, A4) czy szybką płatność za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze za pomocą aplikacji mFLOTA (dotyczy karty ORLEN).

Na czym polegają pakiety paliwowe

Pakiety paliowe to gotowe limity zakupów produktów paliwowych oraz towarów i usług dostępnych na stacjach paliw. FLOTEX POLSKA oferuje oddzielne pakiety dla kart ORLEN, BP, SHELL i AMIC. Pakiety ORLEN i AMIC w swej nazwie zawierają limit litrowy, podczas gdy pakiety BP i SHELL naliczają limity w złotych. Wszystkie limity mają charakter dobowy. Karty paliwowe pozwalają na szybki i trafny wybór dla danej karty możliwości zakupowych według indywidualnych potrzeb.

Karty paliwowe od FLOTEX POLSKA to atrakcyjna oferta dla każdego przedsiębiorcy. Z łatwością dopasuje on parametry karty do swoich potrzeb, przy okazji ciesząc się szeregiem usług dodatkowych. Warto także zwrócić uwagę na pakiety paliwowe. Dzięki temu, zarządzanie flotą pojazdów i wydatkami z nimi związanymi jest znacznie łatwiejsze. Ze szczegółami oferty warto zapoznać się na stronie firmy https://www.flotex.pl/pakiety-paliwowe/.

Utrzymać kontrolę! Czyli, jak poradzić sobie z uzależnieniem

Previous article

Pranie wykładziny w domu – skuteczne rozwiązania

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Motoryzacja