Zdrowie i sport

Mikrodermabrazja – profesjonalne urządzenie do salonu

0

Mikrodermabrazja jest jednym z najczęściej wybieranych oczyszczających zabiegów kosmetycznych. Nieinwazyjny mikropeeling pozwala na poprawić wygląd skóry, która staje się elastyczna, jędrna i pozbawiona niedoskonałości.

Czym jest mikrodermabrazja

Zabieg mikrodermabrazji ma na celu złuszczenie martwego i zrogowaciałego naskórka. Do wykonania zabiegu używa się profesjonalnych urządzeń, które oczyszczają twarz za pomocą strumienia mikrokryształków korundu, diamentowej głowicy, tlenu lub lasera. Efektem jest gładsza, lepiej ukrwiona twarz, nieposiadająca zaskórników.

Ze względu na to, że mikrodermabrazja przyspiesza syntezę włókien kolagenowych, stanowi ona zabieg odmładzający, likwidujący pierwsze zmarszczki.

Profesjonalne urządzenie do mikrodermabrazji

Osiągniecie maksymalnych efektów zabiegu jest możliwe dzięki zastosowaniu profesjonalnego urządzenia do mikrodermabrazji. Oferuje ono możliwość przeprowadzenia różnych typów tego zabiegu. Najczęściej jest to mikrodermabrazja diamentowa, które wykorzystuje głowice pokryte powłoką ścieralnego diamentu. Martwy naskórek natomiast jest zasysany przez pompę umieszczoną w głowicy.

Ten typ mikrodermabrazji może być połączony w urządzeniu 2w1 wraz z mikrodermabrazją korundową. Zabieg ten wykorzystuje tlenek glinu tzw. korund, który za pomocą podciśnienia jest uwalniany z głowicy. Kryształki korundu w kontakcie ze skórą oczyszczają ją, złuszczając warstwę naskórka. Urządzenia tego typu dają możliwość regulacji strumienia peelingującego.

Doskonałą inwestycją dla nowoczesnych salonów kosmetycznych są tzw. kombajny kosmetyczne, które oprócz mikrodermabrazji, oferują inne zabiegi regenerujące i oczyszczające skórę. Urządzenia mogą przeprowadzać dodatkowo oxybrazję, peeling kawitacyjny, mezoterapię bezigłową, czy liposukcję ultradźwiękową, znacznie rozszerzając ofertę usług świadczonym w naszym salonie.

Czym kierować się przy wyborze urządzeń do mikrodermabrazji

Aby zaproponować swoim klientom zabiegi na najwyższym poziomie, warto zainwestować w wysokiej jakości urządzenie do mikrodermabrazji. Producenci oferują podobne sprzęty do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych, jednak różnica w ich funkcjonalności i wydajności jest dostrzegalną dopiero podczas użytkowania. Stąd warto wybierać zaufane marki, które specjalizują się w dostarczaniu wysokiej klasy urządzeń do zabiegów kosmetycznych znając zapotrzebowanie klientów i aktualne trendy kosmetyczne.

Hurtowania Mimari oferuje szeroki wybór urządzeń do mikrodermabrazji dla profesjonalnych salonów kosmetycznych: urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej i korundowej, a także kombajny kosmetyczne dające możliwość wykonywania kilku zabiegów. Ich jakość potwierdzona jest wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji urządzeń.

Szalunki tekturowe i ich wykorzystanie

Previous article

W czym pomoże nam agencja pracy

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *