Zdrowie i sport

Lipoza iniekcyjna

0

Istnieje wiele sposobów na walkę o piękną sylwetkę. Różne diety i ćwiczenia bardzo często przynoszą pożądane efekty. Istnieją również różne zabiegi medycyny estetycznej, które pomogą nam zmienić wygląd swojego ciała. Jednym z nich jest lipoza iniekcyjna. Rozbija ona komórki tłuszczowe i pomaga wchłaniać kwasy tłuszczowe. Ta metoda jest całkowicie nieinwazyjna, nie wykonuje się jej za pomocą operacji, przez co przyciągnęła do siebie wielu zwolenników. Zabieg może być wykonany na różne partie ciała, najczęściej wykonuje się go na brzuchu, a czasami na brodzie. Efektem tej kuracji będzie nie tylko wysmuklona sylwetka, ale również zregenerowana skóra w miejscu, w którym był wykonywany zabieg. Lipoliza iniekcyjna brzucha we Wrocławiu to jeden z częściej wykonywanych zabiegów wyszczuplających.

Lipoza iniekcyjna, czyli zabieg na piękne ciało

Lipozę iniekcyjną wykonuje się u szczupłych osób, które przez ćwiczenia nie zlikwidują nadmiernej tkanki tłuszczowej. Temu zabiegowi nie mogą poddać się osoby, które:

  • są w ciąży lub karmią piersią,
  • mają zdiagnozowaną otyłość,
  • cierpią na cukrzycę i padaczkę,
  • mają zaburzenia immunologiczne,
  • problemy z krzepliwością krwi.

Podczas zabiegu pacjenta poddaje się znieczuleniu miejscowemu. Gdy już ono zostanie podane, do skóry wstrzykuje się fosfatydylochliny i deoksychlat, które rozpuszczą tkankę tłuszczową. W jej miejscu pojawi się tkanka włóknista, dzięki niej skóra w miejscu poddawanym zabiegowi skurczy się. Nadmierny tłuszcz transportowany jest do wątroby, a później wydalany z organizmu. Całość trwa 30-60 minut. Po zabiegu partia ciała może być zaczerwieniona i mogą pojawić się na niej siniaki. Pierwsze efekty zobaczymy po kilku dniach, ze względu na proces trwania usunięcia tkanki tłuszczowej z organizmu. Czasami ten zabieg wykonuje się, aby zlikwidować worki pod oczami. Efekt utrzymuje się do 18 miesięcy. Lekarz powie nam, ile razy musimy powtórzyć zabieg, aby przez długi czas móc podziwiać piękną, odmienioną sylwetkę.

Wody toaletowe dla prawdziwych mężczyzn

Previous article

Jakie są stylowe ubrania dla dzieci

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *