Styl i moda

Jakie są trendy w sukniach ślubnych na koniec 2019 roku?

0

Jeżeli jakaś pani ma w planach zamążpójście jeszcze w tym roku, a do tej pory nie wybrała dla siebie idealnej sukni ślubnej, to jest już na to ostatni dzwonek. Owszem, przygotowania do ślubu zaczyna się na długo przed planowaną ceremonią, no ale wybór wyjątkowych kreacji do najprostszych nie należy. Nie jest więc niczym dziwnym, że przyszłe panny młode wybierają, przebierają, a jakoś ostatecznie zdecydować się nie mogą.

Na pewno istotną sprawą dla wszystkich kobiet, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu jest to, jakie suknie ślubne są modne w tym sezonie. Zazwyczaj jest tak, że trendy wyznaczają celebrytki i w kwestii mody ślubnej nie ma tu wyjątku. Co więc jest obecnym trendem? Może zabrzmi to nieco banalnie, ale kroje romantyczne – czyli takie, które z jednej strony powodują szybsze bicie serca, ale z drugiej strony, wciąż są stosunkowo proste, a nawet minimalistyczne.

Jest to jakby odpowiedź na przesyt ostatnich kilku lat, kiedy suknie miały wyrazisty, zdecydowany haft i bardzo dużo zakładek. Teraz raczej celuje się w prostotę. Najczęściej – zakryte rękawy i brak koronek. Popularnym stylem w tym roku okazały się też suknie zapinany na karku. Taki styl jest mocno elegancki, a dodatkowo podkreśla nienaganne figury większości panien młodych.

Kolejnym trendem, jaki można zauważyć, to odejście od typowej śnieżnej bieli w kierunku delikatnych odcieni niebieskiego. Już jakiś czas temu popularne były barwy różowe, to jednak wyglądało mało poważnie i nieco groteskowo, delikatna niebieskość dodaje z kolei powagi, stylu, pozytywnie rozumianej wyniosłości. Niektóre panie decydują się nawet na suknie metaliczne.

Nowoczesne oświetlenie razem z żarówką LED

Previous article

Tanie i praktyczne szafki kuchenne

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Styl i moda