Dom i ogród

Jak obsługiwać bioniczny mop Hizero

0

We współczesnym świecie czas jest towarem deficytowym. Nawał obowiązków zawodowych i domowych może przyprawić o zawrót głowy. Często nie mamy ani siły, ani ochoty na sprzątanie. Jest jednak rozwiązanie, które sprawi, że mycie i czyszczenie podłóg będzie przebiegało sprawnie, wydajnie i z uciążliwego i nielubianego zajęcia stanie się prawdziwą przyjemnością. Co to takiego? To nowoczesny mop bezprzewodowy. Warto go mieć na swoim wyposażeniu, ponieważ działa na wielu poziomach: zamiata, myje, wyciera i sam się czyści.

Czym cechuje się mop automatyczny

Nowoczesna konstrukcja i atrakcyjny wygląd to nie wszystko. Mop potrafi w krótkim czasie i przy zużyciu tylko 1 litra czystej wody wysprzątać aż ponad 100 m2. Poradzi sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń, takim jak produkty sypkie, rozlane sosy i napoje, piasek, sierść domowego pupila i zaschnięte plamy. Dotrze w każdy zakamarek, nawet do trudno dostępnych miejsc pod meblami, w rogi i kąty. To niezawodne urządzenie, które łączy w sobie aż 4 funkcje. Zamiatanie, mycie na mokro, wycieranie do sucha i samoczyszczenie to zalety, które pretendują mopa do lidera pośród wszelkich, innych urządzeń sprzątających na rynku.

Jak obsługiwać urządzenie

Mop Hizero to zaawansowane technologicznie urządzenie, które wyposażono w całe spektrum przydatnych funkcji. Polymer czyszczący, stacja ładująca, system monitorowania, zabezpieczenia przed przeładowaniem baterii, przed przegrzaniem i spięciem elektrycznym to zalety, które zapewniają maksimum komfortu podczas użytkowania. I chociaż innowacyjne rozwiązania mogą powodować obawy co do jego obsługi to nie żadnej podstawy do stresu, ponieważ urządzenie obsługuje się zaledwie przy użyciu dwóch przycisków. Wygodny panel LED wyświetla funkcje i komunikaty, zaś kolorowa dioda informuje o statusie pracy urządzenia.

Obsługa mopa automatycznego – wygoda i prostota

Bioniczny mop wyposażony jest w dwa zbiorniki, jeden na czystą wodę, a drugi na zanieczyszczenia. Wystarczy otworzyć pojemniki, opróżnić je po sprzątaniu i gotowe. Automatyczny system monitorowania wykorzystania pojemników na wodę i odpady informuje o aktualnym stanie zbiorników, dzięki czemu użytkownik dowie się, kiedy w pojemniku nie ma wody lub jest pełen brudnej wody. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i wygodne. Warto podkreślić, że mop automatyczny posiada czytelną i krótką instrukcję obsługi w języku polskim, co dodatkowo ułatwia jego eksploatację.

Obsługa mopa bionicznego jest bardzo prosta dlatego bez problemu poradzi sobie z nim każdy użytkownik.

Zapraszamy na http://hizero.pl/!

Altova DiffDog 2021 Professional Edition

Previous article

Dlaczego warto zatrudnić architekta wnętrz

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Dom i ogród