Dom i ogród

Duży kinkiet do salonu dla ozdoby oraz lepszego oświetlenia

0

Kinkiety raczej kojarzą nam się z małymi lampkami, które wieszamy nad łóżkiem albo gdzieś w jakimś miejscu w salonie. Okazuje się, że nie zawsze musi tak być. Dzisiaj dostępne są bardzo nowoczesne i duże kinkiety do salonu, które są nie tylko źródeł światła, ale są też ozdobą. Przykładem jest tutaj kinkiet Moodlight Moon Wall 75. 

Parametry kinkietu Moon Wall 75

Zacznijmy od wysokości kinkietu, która wynosi aż siedemdziesiąt pięć centymetrów. Szerokość już nie jest tak duża, bo jedynie piętnaście centymetrów. Do kinkietu przewidziane są żarówki z gwintem e14, czyli małym.  Producent zadbał o niepowtarzalny styl tego modelu. Stelaż został wykonany z metalu, który dla jeszcze lepszego efektu jest niklowany. Pręty w tym modelu są szklane i przezroczyste, dlatego nadaje mu to niepowtarzalnego efektu. Te pręty po włączeniu zasilania skrzą się i wygląda to po prostu niesamowicie. Wewnątrz znajdują się trzy źródła światła. To daje naprawdę niesamowity efekt, dlatego ten model jest bardzo popularny wśród klientów. Można go zobaczyć w sklepie https://boxlab.pl/kinkiety-do-salonu i tam też zamówić. W dwadzieścia cztery godziny będzie gotowy do wysłania.

Inne modele kinkietów w sklepie

To jeden z wielu opisanych kinkietów, jakie w sklepie można będzie zamówić. Sklep stawia na klasykę jak i nowoczesność, dlatego jeśli potrzebny nam zwykły kinkiet z abażurem z materiału to oczywiście też go tam znajdziemy. Wystarczy bardzo dokładnie sprawdzić całą ofertę, a będziemy bardzo zadowoleni. Na pewno liczy się dla nas styl i efekt, dlatego jeśli zajrzymy do tego sklepu www znajdziemy wszystko w jednym. Ceny kinkietów zależne są od ich wielkości i stylu, dlatego warto to sobie sprawdzić.  Cała oferta oparta jest o znane marki, dlatego jeśli wybierzemy z niej kinkiety do salonu to na pewno będziemy bardzo zadowoleni. Ofert jest dużo, dlatego sprawdzamy zdjęcia i sami decydujemy, które wizualnie nam się podobają. Następnie wchodzimy i zagłębiamy się we wszystkie parametry.  Wtedy wybierzemy to, co najlepsze. 

Oświetlenie szynowe z jednym punktem świetlnym

Previous article

Jak poprawnie pielęgnować twarz

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Dom i ogród