Finanse i praca

Czy da się unieważnić umowę kredytową we frankach

0

Okazuje się, że wszystko jest możliwe, jeśli używa się do tego odpowiednich argumentów. Oczywiście te argumenty to od początku współpraca z kancelarią, która się tym zajmuje w naszym imieniu. Mając ich do pomocy wiemy, że na pewno sobie poradzimy.  Jeśli mamy kredyt we frankach unieważnienie umowy oznacza, że jej tak naprawdę nigdy nie było. Wielu osobom udaje się wygrać swoje sprawy, dlatego my również możemy się zgłosić do kancelarii.

Co zyskamy kontaktując się z prawnikami

  • pomoc przy sprawdzeniu umowy,
  • złożenie pozwu w sądzie,
  • pomoc na każdym etapie rozprawy.

Walka z bankami zawsze jest trudna, dlatego im mamy bardziej doświadczonych prawników tym efekt końcowy naszej sprawy będzie bardziej zadowalający, dlatego warto znaleźć kogoś, kto jest w stanie nam pomóc. Na pewno zastawiamy się czy nasza sprawa w ogóle będzie możliwa do wygrania? Warto w takiej sytuacji wysłać do kancelarii skany umowy i aneksów do umowy, a oni bardzo szybko wszystko sprawdzą.

Nawet kilka lat sporów sądowych

Musimy nastawiać się na sporo problemów przy sprawach z bankami. Będziemy powoływani na świadków, będą tam również inne osoby. To się schodzi długi czas. Średnio od dwóch do trzech lat się czeka na finał sprawy, ale ma to przecież sens. Nic nie tracimy w tym czasie, a jeśli po dwóch latach wygramy i odzyskamy pieniądze to na pewno warto będzie się tym zainteresować już teraz. Zyskamy bardzo dużo pieniędzy, a może nawet rozwiążemy całkowicie umowę z bankiem? Nie można odpuszczać i trzeba walczyć o swoje.  

Oleje do sprężarek powietrza – co warto wiedzieć

Previous article

Skąd się biorą żylaki i jak pomóc zmęczonym nogom

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *