Zdrowie i sport

Chwila dla siebie w zimowy wieczór

0

Zimowy wieczór to idealny czas na relaks. Gorąca kąpiel i maseczka – brzmi świetnie! Krótka podroż czy wyjazd za miasto podczas którego chcemy wyglądać świetnie, ale nie mamy miejsca i ochoty zabierać ze sobą dużych opakowań kosmetyków. Jaki produkt na twarz wtedy wybrać? Czy maseczka w płachcie jest dobra dla każdego rodzaju cery? Jak często należy ją stosować, aby przyniosła pożądany rezultat?

Intensywne działanie 

Maseczka w płachcie na twarz to produkt wysokiej jakości, dający efekty zbliżony do tego, który uzyskamy podczas wizyty w salonie kosmetycznym. Jest jednak znacznie bardziej przystępna cenowo. Produkt idealnie przylega do twarzy, otulając ją bardzo dokładnie, dociera do wszystkich obszarów. Bawełna jest bogato nasączona składnikami odżywczymi dobranymi do potrzeb skóry, a preparat pozostaje na niej dłużej niż w przypadku zwykłej maski, co pogłębia jego działanie. To uzupełnienie codziennej pielęgnacji, które można stosować 1-2 razy w tygodniu, w zależności od naszych potrzeb. 

Siła prostoty

Zastosowanie maseczki w płachcie jest banalnie proste. Wystarczy nałożyć ją na oczyszczoną skórę, odprężyć się i zaczekać, zgodnie z instrukcją od 20 do 30 minut aż składniki wnikną do naskórka. Opakowanie produktu jest kompaktowe i bardzo higieniczne, bo jednorazowe. Świetnie sprawdzi się podczas podróży, gdy chcemy zadbać o siebie i uzyskać szybki, spektakularny efekt nawilżonej i promiennej cery. 

Ogromny wybór

Rodzajów produktu jest bardzo wiele. Można znaleźć płachty o silnym działaniu:

  • regenerującym,
  • nawilżającym,
  • oczyszczającym, 
  • przeciwzmarszczkowym. 

Każda, nawet najbardziej wymagająca skóra, skorzysta na koktajlu składników odżywczych dostarczonych przy pomocy maseczki w płachcie. 

Zaopatrzenie dla stomatologów

Previous article

Polski producent akumulatorów trakcyjnych

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *